۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/07/16 دریافت عوارض تفکیک وتغییر کاربری توسط بنیاد مسکن خلاف مقررات است.
دریافت عوارض تفکیک وتغییر کاربری توسط بنیاد مسکن خلاف مقررات است.

📢حق دهیاری در مورد عوارض تغییر کاربری وتفکیک اراضی توسط دیوان محاسبات کشور هم تایید شد.
🔴 دکتر انصاری پس از پیگیریهای مستمر واخذ نتایج مطلوب نامه دیوان محاسبات کشور را در زمینه عوارض تغییر کاربری وتفکیک به کلیه شهرستانها ابلاغ کرد .
✅در این نامه که توسط معاون حقوقی مجلس امضا گردیده وتوسط ریاست محترم سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور نیز به استانداریها ابلاغ شده آمده است باتوجه به قوانین ومقررات دهیاریها وآیین نامه وضع ووصول عوارض وبا توجه به بررسی اساسنامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اخذ عوارض تفکیک وتغییر کاربری توسط بنیاد خلاف مقررات بوده وکلیه عوارض مربوطه میبایست به دهیاری روستا پرداخت و با نظارت شورای اسلامی هزینه گردد.
✅همچنین در نامه فوق الذکر معاونت حقوقی دیوان محاسبات کشور با تاکید بر جلوگیری از هرگونه تخلف از وصول عوارض توسط بنیاد مسکن از استانداریها خواسته شده انحراف از این قانون را از طرق مقتضی پیگیری نموده و مراتب را تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری نمایند.
✅دکتر انصاری نیز با ابلاغ نامه دیوان محاسبات وابلاغیه وزارت کشور از دهیاران محترم درخواست نمود تا به عنوان نمایندگان روستاها از حقوق روستاییان صیانت نموده وهرگونه تخلف را به مراجع رسیدگی کننده وهمچنین دفتر امور روستایی منعکس نمایند .
✴✴✴✴✴✴✴✴✴
46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal