۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/06/12 جشنواره گردو و بادام بخش باغبهادران شهرستان لنجان
جشنواره گردو و بادام بخش باغبهادران شهرستان لنجان
📢 برگزاری جشنواره بادام و گردوی باغ بهادران در شهرستان لنجان.
✅ دکتر انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری میهمان ویژه اولین جشنواره بادام و گردوی باغبهادران
✅ این جشنواره که در تاریخ هشتم و نهم شهریور ماه 97 با حضور مسئولین شهرستان و استان در بخش باغبهادران برگزار شد با استقبال مردم و مخصوصاً کشاورزان و باغداران شهرستان مواجه شد.
✅ به گفته مسئولین برگزاری جشنواره هدف از برگزاری جشنواره محصولات کشاورزی و باغی معرفی تولیدات با کیفیت و اصیل و افزایش سطح کیفی و کمی محصولات و ایجاد انگیزه در بین کشاورزان و باغداران می باشد.
✅ دکتر انصاری در این زمینه ضمن تقدیر از برگزارکنندگان جشنواره گردو و بادام نقش دهیاری و شورای اسلامی را در سطح روستاها در ایجاد آگاهی بیشتر و انگیزه برای کشاورزان و باغداران مهم برشمرد و اضافه کرد رفع مشکلات تولید و ایجاد بازار مناسب برای فروش دغدغه مسئولین بوده و دفتر امور روستایی استانداری نیز با ایجاد طرحی نو اقدام به تشکیل کارگاههای تخصصی کارآفرینی و اشتغال جهت شناسایی پتانسیل ها و ظرفیت های روستاها و ترویج و آموزش روستاییان در جهت تکیه بر تولیدات داخلی و توانمندیهای روستاها نموده است.
✅ دکتر انصاری در این زمینه اضافه کرد کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با ارائه طرح های تولیدی در زمینه کشاورزی و سایر زمینه ها از تسهیلات دولت نیز استفاده نمایند
✴✴✴✴✴✴✴
31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal