۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/05/17  📢 دکتر انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری طرح های اشتغالزایی وتسهیلات اعطایی را شخصاً پیگیری می‌نماید.
📢 دکتر انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری طرح های اشتغالزایی وتسهیلات اعطایی را شخصاً پیگیری می‌نماید.
📢 دکتر انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری طرح های اشتغالزایی وتسهیلات اعطایی را شخصاً پیگیری می‌نماید.
✅ مدیرکل امور روستایی استانداری اصفهان در روز سه شنبه شانزدهم مرداد ماه 97 به همراه فرماندار و بخشدار شهرستان شهرضا از تعدادی از روستاها و طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی در سطح شهرستان بازدید کرد.
✅ دکتر انصاری که در این بازدید کارگروه تخصصی توسعه کارآفرینی که با مدیریت دکتر شفیعی اداره می شود را نیز به همراه داشت از چند طرح که از تسهیلات روستای استفاده کرده بودند بازدید و از نزدیک  مسائل و مشکلات موجود بر سر راه جذب تسهیلات فوق الذکر را بررسی نمود.
✅ آقای مهندس یونسی بخشدار شهرضا تعدادی از کارگاههای سفال سازی شهرستان را به دکتر انصاری ارائه و با حضور در محل کارگاه ها گزارش مبسوطی از قدمت سفال سازی در شهرستان شهرضا و پتانسیل و ظرفیت های موجود در راستای اشتغالزایی و کارآفرینی ارائه نمود و خواستار حمایت مدیر کل ازاین صنعت قدیمی و اعطای تسهیلات ارزان قیمت جهت تعمیر و تجهیز کارگاه های سنتی به سفالگران شهرستان شد.
✅ دکتر انصاری در ادامه از یک واحد دامداری، یک واحد گلخانه نیز بازدید نمود و در روستای زیارتگاه از خانه های روستایی که به منظور بوم گردی و گردشگری مرمت و بازسازی شده بودند به صورت ویژه بازدید نمود.
✅ رفیعی نژاد فرماندار شهرستان شهرضا ضمن تقدیر از دکتر انصاری جهت پیگیری مجدانه در مسیر جذب تسهیلات روستایی مشکل اصلی مشاغل روستایی را عدم تامین اعتبار هزینه های ثابت و مشکلات موجود در بازار فروش محصولات روستایی اعلام کرد.
✴ در حاشیه این بازدید با دستور دکتر انصاری کارگروه توسعه کارآفرینی در شهرستان شهرضا به صورت کارگاهی با حضور دهیاران برگزار گردید و دکتر شفیعی برای حاضرین ایراد سخن نمود.
✴ در پایان حاضرین در جلسه از آثار تاریخی و باستانی شهرستان و ظرفیت های موجود بازدید نمودند و دکتر انصاری با توجه به مکاتبات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در جمع دهیاران بر اطلاع رسانی شفاف و به موقع به روستاییان در جهت  استفاده از تسهیلات اشتغالزایی تاکید نمود.
✴✴✴✴✴✴✴✴✴
53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal