۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/05/15  📢 اعلام همکاری دفتر امور روستایی استانداری و هیئت ورزش های روستایی و بومی محلی استان اصفهان
📢 اعلام همکاری دفتر امور روستایی استانداری و هیئت ورزش های روستایی و بومی محلی استان اصفهان
📢 اعلام همکاری دفتر امور روستایی استانداری و هیئت ورزش های روستایی و بومی محلی استان اصفهان
✅ آقای اسدی نماینده هیئت ورزشهای روستایی و بومی محلی استان اصفهان در روز یکشنبه میهمان دکتر انصاری مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری اصفهان بود‌.
✅ در این دیدار که به منظور توسعه روابط بین دفتر امور روستایی و هیئت ورزش های بومی محلی تدارک دیده شده بود آقای اسدی خواستار حمایت دفتر امور روستایی استانداری از ورزشهای بومی محلی گردید و دکتر انصاری نیز با تأکید بر اهمیت نقش ورزش در سلامتی و پویایی جامعه روستایی  از مهم‌ترین برنامه‌های دفتر امور روستایی را توسعه ورزش و نشاط عمومی در روستاها اعلام کرد وی ادامه داد دفتر امور روستایی در کنار برنامه‌های عمرانی روستاها پیگیر امور فرهنگی ورزشی روستاییان نیز خواهد بود.
✅ دکتر انصاری در ادامه اعلام کرد در هفته دولت 50 خانه ورزش روستایی توسط هیئت ورزش های بومی محلی و با همکاری دفتر امور روستایی در سطح روستاها افتتاح خواهد شد.
✴ دکتر انصاری در ادامه به درخواست آقای اسدی مبنی بر همکاری دفتر امور روستایی در زمینه المپیاد فرهنگی ورزشی روستاییان که در تاریخ بیست و پنجم و بیست و ششم مرداد ماه در خمینی شهر برگزار می گردد پاسخ مثبت  ودر این زمینه قول مساعد همکاری داد.
✴ دکتر انصاری همچنین در مورد برگزاری جشنواره ورزشهای روستایی در شهرستان نطنز نیز به هیئت ورزش های بومی محلی قول همکاری دادند.
✅ آقای اسدی نیز ضمن تقدیر از حمایت دکتر انصاری از ورزش های بومی محلی قدردانی نگرش مثبت مدیریت جدید روستایی استان نسبت به امر ورزش برای دکتر انصاری وتیم  همکاران ایشان آرزوی موفقیت کرد.
✴✴✴✴✴✴✴✴✴✴
22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal