۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/05/04 تودیع ومعارفه هیات مدیره اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریها
تودیع ومعارفه هیات مدیره اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریها
📢تودیع ومعارفه هیات مدیره اتحادیه شرکتهای تعاونی
✴در تاریخ 2 مرداد ماه 1397 با دعوت مدیر عامل اتحادیه جلسه تودیع ومعارفه اعضای هیات مدیره سابق وفعلی اتحادیه باحضور مدیر کل امور روستایی استانداری جناب دکتر انصاری تشکیل گردید.
✴دراین جلسه ابتدا هیات مدیره قبلی گزارشی از اقدامات انجام شده در طول سه سال گذشته وچالشها وفرصتهای موجود ارایه کرد و نمایندگان هیات مدیره سابق اتحادیه هرکدام تجارب خود را درزمینه مدیریت نهادی همچون اتحادیه که برای اولین بار در دهیاریهای استان تشکیل میشود ارایه کردند.
✴اقای شیرازی مدیر عامل منتخب هیات مدیره نیز ضمن خیر مقدم به مدیر کل واعضای هیات مدیره وبازرسان اتحادیه تجربه تعامل مناسب اتحادیه ودفتر امور روستایی استانداری را بسیار مطلوب ارزیابی کرد.
✅شیرازی با اشاره به مشکلات موجود در سالهای گذشته در مسیر اتحادیه وهدایت تعاونیها از مدیریت جدید دفتر امور روستایی استانداری بخاطر توجه ویژه به شرکتهای تعاونی وبخصوص اتحادیه انها تقدیر کرد وبا ارایه گزارش عملکرد سال گذشته وبرنامه های سال آینده ابراز امیدواری کرد با مدیریت جدید امور روستایی تعاونیها بتوانند از فرصتهای سرمایه گذاری در سطح روستاها استفاده نمایند.
🔴 مهندس خاوندی رئیس هیئت مدیره جدید اتحادیه نیز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و ابراز خرسندی از اعتماد اعضای هیات مدیره و سپردن وظیفه ریاست هیات مدیره ایشان اعلام کرد با تمام توان پاسخگوی اعتماد هیئت مدیره خواهم بود و سعی می کنم رضایت مجموعه را از عملکرد خویش حاصل نمایم.
🔴 رئیس جدید اتحادیه از زحمات هیئت مدیره سابق اتحادیه و خدمات ایشان در سه سال گذشته تقدیر کرد وی اضافه کرد تعامل سازنده با دفتر امور روستایی استانداری فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها و دهیاریهای زیرمجموعه و تلاش در راستای ساماندهی شرکت های تعاونی رسالت اصلی اتحادیه میباشد می تواند گام موثری در جهت اعتلای خدمات رسانی به روستاییان باشد.
🔴 خاوندی با ابلاغ برنامه زمانبندی جلسات هیئت مدیره در طول سال 97 اضافه کرد برنامه ریزی دقیق مدیریت اتحادیه و عملکرد مطلوب در اتحادیه نیازمند تلاش اعضای هیئت مدیره و همسو شدن با سیاست های دفتر امور روستایی شرکت‌های تعاونی است
مهندس خاوندی دلیل اعتماد هیئت مدیره و انتخاب مجدد مهندس شیرازی به عنوان مدیر عامل اتحادیه را توانمندی ایشان مسابقه مطلوب در مدیریت اتحادیه دانست و اضافه کرد در سه سال آینده برنامه محوری و  پاسخگو بودن در مقابل عملکرد سرلوحه کار خواهد بود
✅ در ادامه دکتر انصاری مدیر کل نیز ضمن تقدیر از خدمات هیات مدیره وبازرسان اتحادیه برنامه دفتر امور روستایی را در سال آینده حرکت دهیاریها به سمت ایجاد درآمد پایدار ومستمر وسرمایه گذاریهای اشتغالزا اعلام کرد.
✅دکتر انصاری به اتحادیه وتعاونیها نوید اجرای طرح تعاونیهای مسکن کارکنان دهیاریها را درسطح تعاونی دهیاریها داد واعلام کرد با هماهنگی که با بنیاد مسکن وفرمانداریها وبخشداریها انجام خواهیم داد حق تفکیک را به دهیاریها باز خواهیم گرداند.وکارکنان دهیاریها وتعاونیها نیز میتوانند از طریق تعاونیها طرح مسکن خود را دنبال نمایند.
✅ دکتر انصاری وظایف اتحادیه را در مسیر مدیریت شرکتهای تعاونی بصورت مشروح برشمرد و با اشاره به کاستی های قبلی و حتی اشاره به کمبود های نظارتی از طرف دفتر امور روستایی اذعان کرد از این به بعد پروژه های روستایی استان با مدیریت ونظارت متمرکز دفتر امور روستایی پیگیری خواهد شد وبااحصا مشکلات و الویت بندی و برنامه ریزی در جهت رفع انها توسط سامانه اینترنتی مدیریت جدیدی در عرصه روستاها ایجاد خواهیم کرد.
✴دکتر انصاری اضافه کرد با برنامه ریزی وهدفمند کردن اعتبارات  وشناخت پتانسیلها وظرفیتهای روستایی وتلاش در جهت هدایت اعتبارات وتسهیلات بانکی به سمت طرحهای اشتغالزایی میتوان نقش اتحادیه وشرکتهای تعاونی را پررنگتر نمود.
✅مدیر کل امور روستایی گفت درصورتی که طرحهای اشتغالزایی به دفتر امور روستایی ارسال وتایید شود با هماهنگی که با اتحادیه اصناف مختلف انجام شده بازار فروش مناسب برای تولیدات روستایی خواهیم یافت .وبا وصل کردن همه این حلقه ها میتوان تولید واشتغال را در روستاها فعال نمود .
ایشان با اشاره به نیروی کار غیر مجاز در سطح شهرها وهزینه های جانبی بسیار در سطح شهرها برای کارگاههای تولیدی قدرت رقابت تولید کنندگان درشهرها بسیار ضعیف تر از روستاها خواهد بود.
ایشان اضافه کرد در روستاها با توجه به هزیته پایینتر تولید میتوان به تولید ملی نیز کمک کرد وبا هزینه کمتری کالاها را تولید کرد.
در پایان جلسه اعضای هیات مدیره جدید اتحادیه ضمن بازدید از اسناد ومدارک واموال اتحادیه صورتمجلس تحویل تنظیم واتحادیه را تحویل گرفته واز خدمات هیات مدیره قبلی تقدیر نمودند.
40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal