۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/04/27 دعوت نماینده مجلس شاهین شهر وبرخوار از دکتر جندقیان ودکتر انصاری
دعوت نماینده مجلس شاهین شهر وبرخوار از دکتر جندقیان ودکتر انصاری
📢 بررسی میدانی مسائل و مشکلات روستاهای شهرستانهای شاهین شهر و برخوار با حضور دکتر جندقیان معاون سازمان شهرداری ها دهیاری های کشور دکتر انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری اصفهان
✴ با دعوت جناب آقای حاجی نماینده مردم شریف شاهین شهر و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز گذشته هیئتی به همراه دکتر جندقیان معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و دکتر انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری اصفهان به همراه فرمانداران و بخشداران این دو شهرستان از روستاها به صورت میدانی بازدید و مسائل و مشکلات روستاییان این دو شهرستان را از نزدیک بررسی نمودند.
✅ در این بازدید یک روزه که مسئولین روستایی استانی و کشوری از روستاهای بخش میمه از جمله ازان لوشاب ونداده زیاد آباد و حسن رباط داشتند، اهالی این روستاها و همچنین اعضای شوراها و دهیاران به نمایندگی از مردم  روستاها مسائل و مشکلات سطح روستایی خود را با دکتر انصاری و دکتر جندقیان مطرح نمودند.
✴ هیئت بازدید کننده در بخش میمه شهرستان شاهین شهر با حضور در هر روستا و صحبت چهره به چهره با مسئولین این روستاها از نزدیک درد دل اعضای شوراها و دهیاران و نمایندگان مردم را شنیده و به آنان پاسخ دادند✴ آقای حاجی نماینده مجلس ضمن خوش آمد گویی به دکتر جندقیان و هیئت همراه مقصود از دعوت مسئولین روستایی استانی و کشوری و حضور در دو شهرستان شاهین شهر برخوار را بررسی میدانی و بازدید حضوری در سطح روستاها و رسیدگی به مشکلات خاص روستاییان این دو شهرستان عنوان نمود.
✴ دکتر جندقیان در پاسخ به درخواست های اهالی در مورد کمبود اعتبار در زمینه های خدمات رسانی در روستاها عنوان نمود سیاست سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برحمایت از طرح های اشتغالزایی و درآمدزا در سطح روستاهای استان تاکید دارد. و اعتبارات از این پس در راستای ایجاد اشتغال و درآمد پایدار برای روستاها به صورت هدفمند توزیع خواهد شد.
دکتر جندقیان اضافه کرد اعتبارات تخصیصی به طرح های اشتغال زا و درآمدزا به صورت تسهیلات ارزان قیمت با کارمزد حداکثر 6 درصد و بازپرداخت چهار ساله و یک سال تنفس به طرح هایی اعطا می گردد که توسط دفتر امور روستایی استانداری تأیید و به سازمان ارسال گردد.
✴ دکتر انصاری مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری نیز ضمن اعلام خوش آمد دکتر جندقیان معاون سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و تقدیر از نماینده مجلس شهرستان های شاهین شهر و برخوار که نگاه ویژه ای به روستاهای این دو شهرستان دارند اعلام کرد در چند ماهی که از مسئولیت اینجانب می گذرد برنامه هایی در جهت حمایت از سرمایه گذاری در سطح روستاهای استان و توسعه گردشگری و بوم گردی روستایی تدوین گردیده و در این راستا از تخصص و تجربه اساتید دانشگاهی استفاده گردیده است.
دکتر انصاری اضافه کرد در راه توسعه عمران و آبادانی روستاها علم و دانش و فناوری را با دهیاریها و شوراهای اسلامی همراه خواهیم کرد و به صورت هدفمند و با برنامه ریزی دقیق پروژه های درآمدزا و اشتغال زا را در سطح روستاها توسعه خواهیم داد.
ایشان با اشاره به سفر اخیر دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان اصفهان و بهره برداری از سامانه مدیریت سرمایه گذاری در استان اعلام کرد از این پس هر سرمایه گذار میتواند بدون دغدغه و بدون طی کردن بروکراسی و پیچیدگی های اداری مجوزات لازم و استعلامات مورد نظر را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد.
✅ هیئت بازدیدکننده در ادامه در روستاهای محسن آباد و علی آباد در شهرستان برخوار حضور یافته و در این بخش ها نیز مورد استقبال بخش داران جناب آقای خدایی و جناب آقای خوشنودی قرار گرفتند.
✴ دکتر جندقیان و دکتر انصاری در روستاهای محسن آباد و علی آباد نیز با اشاره به وجود پتانسیل های بالقوه در این روستاها از حمایت ویژه استانداری و سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از سرمایه گذاری در سطح روستاها به ویژه در های اشتغال زا و درآمدزا صحبت نمودند.
39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal