۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/04/12 دکتر انصاری مورد تقدیر رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور قرار گرفت
دکتر انصاری مورد تقدیر رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور قرار گرفت
📢 اهدای تقدیر نامه رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به دکتر انصاری
✴ معاون امور دهیاری های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور دکتر جندقیان در دیدار با دکتر انصاری مراتب تقدیر از زحمات و خدمات بی شائبه مدیرکل و کارکنان دفتر امور روستایی استانداری اصفهان را از طرف رئیس سازمان ابلاغ کرد.
✴ این تقدیر نامه در حاشیه همایش مدیران کل امور روستایی سطح کشور در سازمان شهرداریها و دهیاریها با امضای مهندس هوشنگ خندان دل و توسط دکتر جندقیان با توجه به کسب جایگاه ویژه دفتر امور روستایی استانداری اصفهان در بین دفاتر امور روستایی سایر استان ها به دکتر انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری اصفهان اهدا گردید.
🔴 دکتر جندقیان با اهدای تقدیرنامه از خدمات کلیه کارکنان خدوم و زحمت کش دفتر امور روستایی استانداری نیز قدردانی نموده و اضافه کرد تعامل سازنده مدیر کل و کارکنان امور روستایی استان اصفهان با سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور میتواند الگوی مناسبی برای سایر استان ها باشد.
✴ دکتر جندقیان معاون امور دهیاری‌های سازمان با اشاره به اینکه مدت کوتاهی است که دکتر انصاری سکان دفتر امور روستایی را به دست گرفته است گفت در این مدت کوتاه شاهد تحولات چشمگیری در مدیریت روستایی استان اصفهان بوده ایم و امیدواریم با مدیریت مدبرانه دکتر انصاری و تیم همکاران ایشان شاهد اعتلای بیشتر روستاهای استان اصفهان باشیم.
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal