۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/04/04 📢 مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در جمع مردم شهرستان نایین
📢 مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در جمع مردم شهرستان نایین
📢 مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در جمع مردم شهرستان نایین 
🔴 دکتر انصاری مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در جلسه ای که با حضور ویژه دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و جناب مهندس مقدس زاده معاونت عمرانی استاندار و جناب آقای طباطبایی نایینی معاونت سیاسی استاندار امام جمعه فرماندار بخشدار و جمعی از روسای ادارات تشکیل شده بود سخنرانی نمود.
🔴 ایشان ضمن ارائه گزارش عملکرد دفتر امور روستایی توضیحات مبسوطی در رابطه با شرایط اعطای وامهای روستایی به اهالی روستاها و دهیاریها ارائه کرد و مشکلات موجود را به عرضه دکتر رضوی و معاونین استاندار رسانید.
در این جلسه دکتر رضوی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع مردم غیور و همیشه در صحنه نایین اعلام کرد نهایت همکاری را در جهت تخصیص اعتبار و اعطای وامهای اشتغال زایی به مردم شهرستان نایین انجام خواهد داد و در جهت حمایت از مردم شریف نایین از هیچ مساعدتی دریغ نخواهد کرد.
🔵 در حاشیه این جلسه عده ای از شرکت کنندگان مسائل و مشکلات خود را با معاونین استاندار و دکتر انصاری و دکتر رضوی مطرح و از ایشان قول  همکاری گرفتند.
🔵دکتر انصاری نیز درپایان ضمن ابراز خورسندی از دیدار با مردم نایین اعلام کرد دفتر امور روستایی استانداری برنامه جامعی در مورد ایجاد اشتغال روستاییان وایجاد انگیزه وامید در بین جوانان روستایی درجهت ماندن وآباد کردن روستاهادارد.وبا تمام توان وبصورت هدفمند اهداف خود رادنبال خواهد کرد.
58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal