۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/03/27 📢  همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری  با دفتر امور روستایی  استانداری در جهت توسعه گردشگری
📢 همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با دفتر امور روستایی استانداری در جهت توسعه گردشگری
📢 همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان با دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری
🔴 دکتر سعید انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری اصفهان در راستای تقویت سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و بوم گردی روستاهای استان از دکتر امینی معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان دعوت به همکاری کرد.
🔴  جلسه ای  در تاریخ 27 خرداد 97 با دعوت مدیرکل امور روستایی استانداری و با حضور دکتر امینی معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین بخشدار موفق پیربکران در امور گردشگری روستایی در محل استانداری اصفهان برگزارشد.
🔴 در این جلسه ابتدا دکتر انصاری ضمن عرض خیر مقدم و ارائه اهداف جلسه از حضور و خدمات بخشدار محترم پیربکران جناب آقای عبایی در حوزه گردشگری روستایی تقدیر نمود و اضافه کرد هرگونه سرمایه گذاری در جهت بوم گردی روستایی باعث کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها و جلوگیری از حاشیه نشینی در شهرها و معضلات این بخش خواهد شد.
🔵 دکتر امینی معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نیز با ابراز خرسندی از برنامه ریزی‌های مدون مدیرکل امور روستایی، در برگزاری جلسات مربوط به امور گردشگری ،از دعوت مدیر کل محترم تشکر و گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه گردشگری مخصوصاً در مناطق روستایی به حضور مدیر کل امور روستایی ارائه کرد.
وی ابراز امیدواری کرد برنامه ریزی‌های بین دفتر امور روستایی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در جهت توسعه روستاهایی که شرایط بوم گردی و گردشگری را دارا هستند انجام شود.
🔵 دکتر انصاری نیز در ادامه جلسه ضمن تأکید بر وجود پتانسیل های بسیار مستعد گردشگری و توسعه بوم گردی در سطح روستاهای استان و اشاره به روستاهای هدف گردشگری از شرق تا غرب و شمال تا جنوب استان ابراز امیدواری کرد هماهنگی بین سازمان میراث فرهنگی و دفتر امور روستایی استانداری منجر به تحول چشمگیری در صنعت گردشگری روستایی در سطح استان گردد.
🔵 معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با ارائه گزارش مفصلی از طرحهای گردشگری استان خواستار برنامه ریزی و برگزاری جلسات تخصصی در اجرای ماده 21 قانون واگذاری اراضی  منابع ملی و دولتی جهت حمایت از طرح های گردشگری روستایی استان شد.
🔵 دکتر انصاری نیز   ضمن تاکید بر برنامه های دفتر امور روستایی در جهت مدیریت توسعه گردشگری روستایی به صورت هدفمند وبا مشاوره کارشناسان و اساتید دانشگاهی، به سرمایه گذاران در حوزه روستاهای استان نوید اعطای تسهیلات ارزان قیمت و بلند مدت به طرح های گردشگری روستایی  در راستای توسعه کسب وکار و اشتغال روستاییان  را داد.
🔵در پایان جلسه توسط هر دوطرف بر همکاری های بیشتر ونزدیکتر  بین استانداری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تاکید و مقرر شد در آینده سایر بخشداران محترم نیز به توسعه صنعت گردشگری بوم گردی در سطح روستاها ترغیب گردند.
24
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal