۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/03/27 📢  همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری  با دفتر امور روستایی  استانداری در جهت توسعه گردشگری
📢 همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با دفتر امور روستایی استانداری در جهت توسعه گردشگری
📢 همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان با دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری
🔴 دکتر سعید انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری اصفهان در راستای تقویت سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و بوم گردی روستاهای استان از دکتر امینی معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان دعوت به همکاری کرد.
🔴  جلسه ای  در تاریخ 27 خرداد 97 با دعوت مدیرکل امور روستایی استانداری و با حضور دکتر امینی معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین بخشدار موفق پیربکران در امور گردشگری روستایی در محل استانداری اصفهان برگزارشد.
🔴 در این جلسه ابتدا دکتر انصاری ضمن عرض خیر مقدم و ارائه اهداف جلسه از حضور و خدمات بخشدار محترم پیربکران جناب آقای عبایی در حوزه گردشگری روستایی تقدیر نمود و اضافه کرد هرگونه سرمایه گذاری در جهت بوم گردی روستایی باعث کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها و جلوگیری از حاشیه نشینی در شهرها و معضلات این بخش خواهد شد.
🔵 دکتر امینی معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نیز با ابراز خرسندی از برنامه ریزی‌های مدون مدیرکل امور روستایی، در برگزاری جلسات مربوط به امور گردشگری ،از دعوت مدیر کل محترم تشکر و گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه گردشگری مخصوصاً در مناطق روستایی به حضور مدیر کل امور روستایی ارائه کرد.
وی ابراز امیدواری کرد برنامه ریزی‌های بین دفتر امور روستایی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در جهت توسعه روستاهایی که شرایط بوم گردی و گردشگری را دارا هستند انجام شود.
🔵 دکتر انصاری نیز در ادامه جلسه ضمن تأکید بر وجود پتانسیل های بسیار مستعد گردشگری و توسعه بوم گردی در سطح روستاهای استان و اشاره به روستاهای هدف گردشگری از شرق تا غرب و شمال تا جنوب استان ابراز امیدواری کرد هماهنگی بین سازمان میراث فرهنگی و دفتر امور روستایی استانداری منجر به تحول چشمگیری در صنعت گردشگری روستایی در سطح استان گردد.
🔵 معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با ارائه گزارش مفصلی از طرحهای گردشگری استان خواستار برنامه ریزی و برگزاری جلسات تخصصی در اجرای ماده 21 قانون واگذاری اراضی  منابع ملی و دولتی جهت حمایت از طرح های گردشگری روستایی استان شد.
🔵 دکتر انصاری نیز   ضمن تاکید بر برنامه های دفتر امور روستایی در جهت مدیریت توسعه گردشگری روستایی به صورت هدفمند وبا مشاوره کارشناسان و اساتید دانشگاهی، به سرمایه گذاران در حوزه روستاهای استان نوید اعطای تسهیلات ارزان قیمت و بلند مدت به طرح های گردشگری روستایی  در راستای توسعه کسب وکار و اشتغال روستاییان  را داد.
🔵در پایان جلسه توسط هر دوطرف بر همکاری های بیشتر ونزدیکتر  بین استانداری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تاکید و مقرر شد در آینده سایر بخشداران محترم نیز به توسعه صنعت گردشگری بوم گردی در سطح روستاها ترغیب گردند.
27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal