۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/03/02 دکتر سعید انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری پیام تبریک استاندار محترم استان را به شوراهای شهرستان مبارکه ابلاغ کرد.
دکتر سعید انصاری مدیرکل امور روستایی استانداری پیام تبریک استاندار محترم استان را به شوراهای شهرستان مبارکه ابلاغ کرد.
📢  در همایشی که به مناسبت تجلیل از شوراهای شهرستان مبارکه با حضور سرپرست فرمانداری ،بخشداران ،روسای ادارات، شهرداران ،اعضای شورای شهر و روستای شهرستان مبارکه برگزار شده بود دکتر انصاری ضمن ابلاغ سلام استاندارمحترم ایراد سخن نموده و افزود پس از گذشت 20 سال از تشکیل شوراها اعضای شوراها می‌بایست ضمن آشنایی کامل با قوانین شوراها و تصویب مصوبات در چهارچوب قانون به بلوغ کامل رسیده باشند.
دکتر انصاری اضافه کرد رعایت قانون شوراها نه تنها مسئولیت و اختیارات ایشان را محدود نکرده است بلکه شوراها در حال حاضر از اختیارات و قوانین موجود هم نتوانسته اند استفاده کنند.
🔈 ایشان انتقادی نیز از نحوه نظارت شوراهای شهرستان مبارکه نمود. وی افزود در مصوبات شورای روستایی این شهرستان در برخی از روستاها بررسی کارشناسانه انجام نشده است به عنوان مثال ساخت ساختمان دهیاری دو طبقه با زیربنای بسیار زیاد برای یک روستای 700 نفری نشانه ضعف نظارت شورا بوده است.
🔴دکتر انصاری از نحوه مصرف اعتبارات دهیاریها در سالهای گذشته انتقاد کرده وافزود علی رغم اینکه شهرستان مبارکه در سالهای اخیر درامد خوبی از محل ارزش افزوده وعوارض آلایندگی دریافت میکرده است ولی دهیاریهای شهرستان نتوانستند از این فرصت در جهت ایجاد طرحهای اشتغالزا و درامدهای پایدار استفاده کنند.
دکتر انصاری در پایان از برنامه های کوتاه مدت وبلند مدت دفتر امور روستایی استانداری در جهت آموزش شوراهای روستایی صحبت کردند و اضافه کردند در آینده استانداری در اجرای پروژه های عمرانی وزیرساختی روستاها واولویت بندی آنها نظارت جدی تر از گذشته خواهد داشت.
تعداد بازدید: 75
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal