۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/10/16 دهه ی نگرش به روستاها و شکوفایی روستاییان آغاز شده است
دهه ی نگرش به روستاها و شکوفایی روستاییان آغاز شده است


دکتر انصار وجود دو کارشناس مالی وفنی متخصص در دهیاریها را فرصت مغتنمی برشمرد که دهیاریها میتوانند در راستای اهداف توسعه خود از این ظرفیت به خوبی بهره مند شوند.
مدیر کل امور روستایی استانداری ضمن تقدیر از خدمات مسولین مالی وفنی دهیاریها اضافه کرد شخص مدیر کل و مجموعه کارکنان دفتر امور روستایی با جدیت پیگیر حل مسایل پیش روی دهیاریها خواهند بود وانتظار میرود کارشناسان مالی وفنی نیز به انجام تکالیف ووظایف خود در دهیاریها اکتفا ننموده وبصورت جهادی در راستای اشتغالزایی در روستاها تلاش نمایند.
دکتر انصاری افزود ایجاد حتی یک شغل واقعی در روستا خدمت بسیار بزرگی به کشور خواهد بود.
مدیر کل در پاسخ به سوالی در مورد عدم تمکین بنیاد مسکن از قوانین در حوزه روستاها ومخصوصا عوارض تفکیک خاطر نشان کرد من در راس هرم مدیریت روستاهای استان وبا پشتوانه دهیاران واعضای شوراها وکارشناسان دهیاریها تک تک حقوق دهیاریها را از همه دستگاهها مطالبه خواهم کرد و در این را با هیچ شخص ویا نهادی تعارف ندارم.
در ادامه جلسه مهندس تسلیمی کارشناس دفتر روستایی و شوراها به تشریح وآموزش قوانین مربوط به وضع عوارض در دهیاریها وتغییرات جدید تعرفه عوارض پرداخت و توضیحات مبسوطی جهت تدوین دفترچه تعرفه عوارض سال 98 دهیاریها ارایه نمود.
مهندس تسلیمی با اشاره به محدودیت زمانی حداکثر تا 15 بهمن ماه برای اعلام عمومی تعرفه ها از مسولین مالی وفنی خواست تا در تدوین عوارض نهایت دقت را داشته و در نرخ گذاریها به شرایط محلی ودرامد مردم وهمچنین توسعه روستا اهمیت داده شود.
مسولین مالی و دهیاری ها در روز دوشنبه 17 دیماه با موضوع تعرفه عوارض با مدیر کل دیدار خواهند کرد.
تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal