۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/09/20 برگزاری همایش مشترک مسولین مالی وفنی دهیاریهای استان اصفهان
برگزاری همایش مشترک مسولین مالی وفنی دهیاریهای استان اصفهان
📢گردهمایی مسولان مالی وفنی دهیاریهای استان اصفهان برگزار شد.
✅در همایشی که به منظور تبادل تجربیات ونظرات مسولان فنی ومالی در مجموعه تفریحی بخش مرکزی شهرستان مبارکه برگزار شد دکتر انصاری مدیر کل امور روستایی به همراه مهندس خاکی ومهندس تسلیمی حضور داشتند .
✅اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریها با هماهنگی بخشداری وفرمانداری شهرستان مبارکه میزبان جلسه بودند و از ساعت 9 صبح با تلاوت آیاتی از قران وخوشامد گویی نماینده اتحادیه جلسه آغاز و براساس دستور کار همایش 2 نفر نماینده از طرف مسولان مالی و2 نفر نماینده از جمع مسولان فنی مسایل ومشکلات حوزه کاری خود را به استحضار پدیر کل وحاضران رساندند.
✅مهندس بنی طبا به نمایندگی از مسولان فنی پیگیری لایحه دهیاریها -حل وفصل تعارضات قانونی موجود _امنیت شغلی کارکنان دهیاریها _وجلوگیری از واگذاری انشعابات موقت را به عنوان مهمترین مسایل حوزه کاری فنی اعلام نمود.
✅خانم محمدی کارشناس مالی دهیاریهای چادگان نیز به آموزش به موقع بودجه بندی وتعرفه عوارض به همه مجریان بودجه در دهیاریها اشاره کرد و افزود گذر از بودجه بندی نقدی و استفاده از بودجه بندی تعهدی بسیاری از مشکلات مالی نظیر عدم شفافیت دبون دهیاریها را مرتفع خواهد کرد.
✅شیخ دارانی نماینده مسولان فنی به مشکلات موجود در نرم افزار صدور پروانه ساختمان اشاره کرد و از مدیر کل خواست تا در این زمینه نیز ورود نماید.
دسترسی شوراها به اتوماسیون اداری -ارایه فیش حقوقی یا پرفراژ به مسولان فنی و انعقاد قرارداد مستقیم با دفتر امور روستایی از پیشنهادات شیخ دارانی بود.
✅معصومی نماینده مسولان مالی به کمبود آموزش در کلیه لایه های دهیاریها وشوراها اشاره کرد وخواستار تشکیل کارگاههای تخصصی بودجه بندی وکار با نرم افزار مالی برای مسولان مالی شد .
ایشان نیز به عنوان کمک به افزایش حقوق مالیها وفنیها فوق العاده ای را تحت عنوان حق آموزش پیشنهاد داد که براساس گواهینامه های آموزشی پرداخت میگردد.
✅در ادامه مهندس خاکی گزارش مبسوطی از وضعیت خدمات مالی وفنی در دهیاریهای استان ارایه داد و دقایقی را به آموزش موارد مهم مالی یا فنی که در تنظیم اسناد رعایت نشده بود پرداخت که مورد استقبال حاضران قرار گرفته واز ایشان درخواست شد که کارگاههای تخصصی بیشتری به مالیها وفنیها اختصصاص دهد.
✅مهندس تسلیمی نیز در ادامه جلسه به تبیین موارد قانونی در مورد بودجه بندی وتهیه تعرفه عوارض واسناد مالی پرداخت و اهتمام مسولان مالی وفنی را در هماهنگی بیشتر با دفتر امور روستایی و ارتقا خدمات خود خواستار شد.
✅در پایان جلسه دکتر انصاری ضمن تقدیر از معاونت فرمانداری مبارکه وبخشدار مرکزی شهرستان بخاطر میزبانی جلسه به جمعبندی مطالب پرداخت و گزارشی از اقدامات قبلی انجام شده نظیر برگرداندن حق تفکیک دهیاریها و تثبیت حق سنوات کارکنان دهیاریها که به نظر غیر ممکن میرسیده اشاره کرد.
دکتر انصاری افزود من به دنبال اجرای قانون وشفافیت در دهیاریها هستم وبا تمام ظرفیت دفتر امور روستایی وبا تعامل مثبت با وزارت کشور در جهت رفع مشکلات اساسی پیش روی دهیاریها خواهم کوشید.
در پایان جلسه مهندس لطفی معاونت فرماندار با تقدیر از حضور مدعوین تشکیل اینگونه جلسات را در جهت هماهنگی بیشتر کارکنان دهیاریها لازم دانست و لحظات خوشی را در شهرستان مبارکه برای حاضرین آرزو کرد.
✴✴✴✴✴✴✴
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal