۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ اسفند
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1397/08/04 برگزاری کارگاه توسعه اشتغال وکارآفرینی روستایی در شهرستان دهاقان
برگزاری کارگاه توسعه اشتغال وکارآفرینی روستایی در شهرستان دهاقان

📢کارگاه آموزشی ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و بررسی ظرفیت های درآمدزایی دهیاری های شهرستان دهاقان
🔸 کارگاه آموزشی ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و بررسی ظرفیت های درآمدزایی دهیاری های شهرستان دهاقان با حضور دکتر انصاری مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری به اتفاق اساتید حوزه اشتغال روستایی و همچنین کارآفرینان نمونه در محل فرمانداری شهرستان دهاقان برگزار گردید.
🔸 این جلسه که با حضور روسای شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری و دهیاران شهرستان برگزار گردید پس از خیر مقدم گویی معاونت فرماندار و بیان موضوع جلسه توسط بخشدار مرکزی شهرستان شروع شد.
🔸 مدیر امور روستایی و شوراهای استانداری در بیان اهمیت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها مطالبی را ارائه نمود. و با ارائه آماری از تسهیلات طرح های اشتغال زایی در روستاها که در این مدت توسط دفتر امور روستایی از طریق بانک سینا و صندوق توسعه ملی پرداخت شده است به تبیین سیاست دولت تدبیر و امید در این زمینه پرداخت.
🔸 مشاوران و اساتید مجرب نیز در حوزه روستایی به ارائه مطالب علمی و آموزشی خود پرداختند. در این جلسه یکی از کارآفرینان موفق نیز به ارائه مختصر از ایده های خود پرداخت.
🔸 مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری به اتفاق مسؤلان محلی از طرح های شهرستان که موفق به اخذ تسهیلات از بانک سینا شده بودند، بازدید نمود.
✴✴✴✴✴
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal