۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفترامور روستایی و شوراها
صفحه اصلی
1395/09/10 سمینار آشنایی با تبیین اصلاحیه جدید قانون مالیاتهای مستقیم
سمینار آشنایی با تبیین اصلاحیه جدید قانون مالیاتهای مستقیم


سمینار تبیین قوانین جدید مالیاتی روز شنبه 6 آذرماه 1394 با حضور معاونت حسابرسی مالیات مرکز استان اصفهان آقای مزیکی و همچنین مدیرکل اداره روستایی و شوراها و معاونین محترم ایشان و برخی از بخشداران محترم ، مدیران عامل شرکتهای تعاونی دهیاریها، حسابدران شرکتها ، مسئولین مالی دهیاریها و دهیاران برگزار گردید...

در این سمینار مهندس بهمنی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها سخنرانی نمودند ، ایشان برنامه های آموزشی آینده مجموعه دهیاریها را تبیین نمودند.
همچنین آقای مزیکی درخصوص برخی از مواد جدید مالیاتی صحبت نمودند. از جمله موارد بررسی شده در این سمینار به شرح ذیل می باشد:

 

محاسبه مالیات حقوق به صورت سالیانه ، روش تعیین درمآد بر مبنای اسناد و مدارک و تشخیص علی الراس ، حذف علی الراس از سال 1394/4/31 یعنی تاریخ اصلاح قوانین مالیاتی توصیه به انضباط مالی و تکمیل اسناد و مدارک ، توصیه به اهتمام بیشتر انضباط مالی حسابداران و مدیران ، ماده 169 مکرر ، مجرم مالیاتی کیست و ... ، نرخ صفر مالیاتی چیست و برای کیست؟ ماده 131 نرخ اجاره و مالیات آن ، جریمه عدم ارسال ماده 169 و توضیح آن ، ماده 132 ، ماده 186 و مسئولیت مدیران ، هزینه های قابل قبول در نظام مالیات ، مهلت پرداخت مالیات در قوانین جدید ، تعیین تکلیف هزینه ها در پایان هر ماه در شرکتها.

تعداد بازدید: 68
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal